Příběh MayaSoul

Lokální módní značka MayaSoul je jako duše ženy – čistá, smyslná, tvořivá, zářivá, něžná i divoká. Vznikla organicky v roce 2022 s touhou naladit v každé ženě tóny ženské krásy a hrát takovou hudbu, která je vlastní jenom a právě jí.

Maya znamená LÁSKA.

S láskou a s důrazem na ruční výrobu z přírodních materiálů, kvalitu a udržitelnost jsou tvořeny všechny šaty, kalhoty nebo topy MayaSoul. V módě MayaSoul si zacvičíte jógu, ale i se vytančíte na ecstatic dance. V některých kouskách můžete na procházku do přírody, s jinými naopak zazáříte ve společnosti, na dovolené nebo na rituálu.

MayaSoul chce zůstat značkou, pro kterou jsou důležité mezilidské vztahy, láska mezi všemi bytostmi a ženami především.

Maminkou MayaSoul je Sylvi Dundáčková, fyzioterapeutka, lektorka jógy a milovnice doteku, jejíž holčička se také jmenuje Maya.

Ženskou esenci do dušičky MayaSoul přináší Markéta Faustová, lektorka jógy, průvodkyně žen, doteková labužnice, která miluje zpěv, vede ženské rituály a prožitkové semináře. Designuje pro MayaSoul šatičky.

„Přála bych si, aby duše našeho oblečení přinesla ženám do života uvolněnost, svobodu a pocit pohody i výjimečnosti v jednom,“ přeje Sylvi.

„Žena je jako perla, někdy je potřeba otevřít lasturku, aby zazářila. Oblečení MayaSoul jsou pro ženu jako magická formulka, která má schopnost její poklady objevit,“ říká o MayaSoul Markéta.

----------------------------------------------------

Zakladatelku Sylvi můžete sledovat zde:
https://www.fyziojoginka.cz/
https://www.facebook.com/fyziojoginka

https://www.instagram.com/fyziojoginka
https://www.youtube.com/@fyziojoginka